J7 Prime ne zaman Android 7.0 alacak?

Babama 1 ay önce Samsung Galaxy J7 Prime (Samsung Garantili) aldık. Ben hemen güncelleme kontrol ettim güncelleme vardı ve yükledim. Ama Android 6.0 vardı. Daha sonra internetten baktım bu telefon Android 7.0 alacakmış. Tam tarihi ne zaman bilen var mı? Sürekli erteliyorlar. Ayrıca biraz mantıksız gelecek ama bu telefon ilerde 8.0 da alır mı sizce?

teknolojikbirey teknolojikbirey (5)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Galaxy J7 Prime SM-G610F modelinin 13 Kasım ile 17 Kasım 2017 tarihi arasında güncelleme alması planlanıyor. Samsung Türkiye web sayfasında yer alan guncelmiyiz.com sitesinde böyle yazıyor.

    Android 8.0 alır mı sorusuna gelirsek, Galaxy S5 4.4 ile çıkmıştı ve 6.0 aldı. J7 Prime, S5'ten kötü bir telefon değil diye düşünürsek bir ihtimal Android 8.0 alabilir.

    omercik omercik (9418)