J7 Prime Telefonuma güncelleme gelmedi

Merhaba benim ve kardeşimin telefonu j7 prime benimkinin modeli g610f kardesiminki g610 model g610 a android 7 guncellemesi geldi ama bana hala gelmedi telefonda sıkıntı mi var yoksa benim modele sonra mi gelir

https://i.hizliresim.com/vjPL3p.jpg

ahakan ahakan (100)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Guncelmiyiz.com sitesinde Galaxy J7 Prime SM-G610F model için güncel işletim sistemi Android 7.0 Nougat olarak görülüyor. Yani SM-G610F için Android 7.0 güncellemesi gelmiş olmalı.

    Sizden ricam telefonunuzun IMEI numarasını kontrol edin. Telefonunuz orijinal mi değil mi öğrenmek için.

    IMEI numarası nedir, nasıl öğrenilir? IMEI numarası hakkında bilinmesi gerekenler

    Bazı telefonlara IMEI farkından dolayı güncelleme gelmeyebiliyor veya geç gelebiliyor. Bir de Samsung Kies programını kurup güncellemeyi öyle yapmayı deneyin.

    Samsung Kies nedir? Samsung Kies nasıl kullanılır?

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • E devlettende kontrol ettim cihaz orjinal birde benim telefonda şöyle sıkıntı oluyor mesajları okuduğum halde okunmadı olarak gözüküyor arama yaptığımda arada sırada da olsa arama sonlandırıldı diyor format atsamda düzelmedi sizce cihazın kendi sıkıntısı mıdır garantisi 1.5 sene daha var değiştirir ler mi telefonu? ahakan 6 yıl önce
    • Eğer telefonunuzun orijinal olduğundan eminseniz aldığınız yere bi başvurun derim. Orijinalse eğer güncellemenin mutlaka gelmesi gerekir. @ahakan omercik 6 yıl önce
    • Mesajıma bir ekleme yaptım. @ahakan omercik 6 yıl önce
    • kiesi indirdim yeni bir uygulaması varmış smart switch diye ona yönlendirdi uygulamada güncelle vs yazmıyordu ahakan 6 yıl önce
    • Samsung Kies de ayrıca güncelleme bölümü var. Oradan kontrol edin. @ahakan omercik 6 yıl önce
    • Evet var ama Bağlı Cihaz daha hızlı ve kullanışlı olan smart switch ile desteklenmektedir yazıyor kiesi kullandırmıyor ahakan 6 yıl önce
    • Smart Switch'in Windows uygulamasını indirip kontrol ettiniz mi? @ahakan omercik 6 yıl önce
    • Evet düzenleme yaptım hızlı resim linki koydum bakar mısınız ahakan 6 yıl önce
    • Yazılım güncel diyor, çok garip. Siz bu telefonu nereden almıştınız? İthalatçı garantili mi yoksa Samsung Türkiye garantili mi? @ahakan omercik 6 yıl önce
    • hemen bakyıorum birde cihaz hakkındaya girince yazılım bilgisinin altında United Arab Emirates yazıyor arabistanla ne alakası varsa olmazsa garantiye yollayacağım ahakan 6 yıl önce
    • Nerden bakabilirim garanti belgesinde ithalatçi yada samsung türkiye garantisi yazmıyor ahakan 6 yıl önce
    • n11.com dan aldım ahakan 6 yıl önce
    • Linki varsa yazına ekleyebilir misiniz? Orada yazması lazım ithalataçı garantili veya Samsung Türkiye garantili gibi.. @ahakan omercik 6 yıl önce
    • 2017 ağustosta almıştım hangi site hatırlamıyorum ama şöyle birşey yazıyor garantinin üstünde ÖZEL ANLAŞMALI GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞI isterseniz garanti belgesi fotosunu çekip atabilirim ahakan 6 yıl önce
    • Ona gerek yok. Peki IMEI sorgulama sayfasında ne yazıyor? Resmini bi çekip ekleyebilir misiniz? @ahakan omercik 6 yıl önce
    • telefondan *#06# yaptım 2 imei çıktı e devlette https://i.hizliresim.com/Z93QR0.jpg her ikisindede böyle gözüküyor ahakan 6 yıl önce
    • Ben Konyada oturuyorum garanti belgesinde Ritzy teknik servis yazıyor o da istanbulda var istanbulamı göndermem gerek telefonu garanti için ahakan 6 yıl önce
    • Garanti belgesinde ithalatçı firma olarak Samsung Elektronik İst.Pzrl.Ltd.Şti yazıyor mu? @ahakan omercik 6 yıl önce
    • https://i.hizliresim.com/BLzDmV.jpg ahakan 6 yıl önce
    • https://i.hizliresim.com/Z937Ng.jpg ahakan 6 yıl önce
    • Bakarmısınız garanti belgesi bu ahakan 6 yıl önce
    • yazmıyor samsung elektronik ahakan 6 yıl önce
    • Az önce Samsung Canlı Destek ile görüştüm, onlara sordum. Telefonun teknik servis tarafından incelenmesi gerektiğini belirttiler. 444 7711 Samsung müşteri hizmetlerini arayıp yaşadığınız problemi iletin, size gerekli şekilde yardımcı olacaklar. @ahakan omercik 6 yıl önce
    • Yardımınız için çok teşekkür ederim dediğinizi yapacağım son bir sorum var herhangi bir samsung servisine götürsem yaşadığım ilde kabul etmezlermi illa istanbuldaki ritzy teknik servisemi göndermem gerekiyor. ahakan 6 yıl önce
    • Ben Ritzy teknik servisinden önce doğrudan Samsung müşteri hizmetleriyle iletişime geçmenizi ve onların verdiği bilgi doğrultusunda hareket etmenizi tavsiye ederim. @ahakan omercik 6 yıl önce
    • Anladım teşekkür ederim iyi akşamlar. ahakan 6 yıl önce
    • İyi akşamlar omercik 6 yıl önce