java hatası "Evented I/O for V8 JavaScript" çalışmayı durdurdu hatası

    Toplam 2 Cevap

    Evented i/o for v8 javascript​ Photoshop ile bağlantılı bir javascript dosyası ile geliyor.Bilgisayarınızda Photoshop veya Adobe uygulamalarından biri varsa böyle bir hatayla karşılaşabilirsiniz.Eğer bilgisayarınızda Photosop veya Adobe Creative Cloud gibi adobe programları bulunmuyorsa bilgisayarınıza zararlı bir yazılım bulaşmış olabilir.Bu durumda bilgisayarınızda güvenlik duvarı veya virüs programı bu dosyayı engellediğinden bu hatayla karşılaşmış olabilirsiniz.

    Bu durumda bu hatadan kurtulmak için aşağıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz.

    • Hatayı başlangıçta aldığınız için çalıştır bölümüne msconfig yazarak açılan penceredeki başlatma kısmına gelin.Buradan bilgisayarı açtığınızda başlatılan programları inceleyin ve tanımadığınız ismi bilinmeyen uygulamaları engelleyin.
    • Bilgisayarınızda Adobe uygulamaları mevcutsa tekrar yüklemeyi deneyin.

    Bilgisayarınızı zararlılara karşı taratın.Tarama yapmak için aşağıdaki programları kullanabilirsiniz;

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    8 yıl önce cevaplandı

      Teşşkur ederim yardım ettiniz için Çok saolun Allah razı olsun

      xnstr xnstr (-25)