Java için en iyi eğitim videosu

Merhaba,

Java'ya yeni başlayanlar için youtube da veya başka sitelerde en iyi eğitim videosu öneriniz nedir?

aserifkuzu aserifkuzu (188)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Online eğitim konusuda Udemy ön plana çıkıyor: https://www.udemy.com/topic/java/

    Udemy sayfasında sayfanın en alt bölümünden dili Türkçe yaparcan içeriklerde Türkçe olarak listelenecektir. Pek çok Java dersi mevcut.

    Youtube'de de ücretsiz bolca Java dersi mevcut: Youtube Java Dersleri

    Genelde hepsi sıfırdan Java öğretiyorlar. İlk olarak Youtube'e bakabilirsin. Sonrasında yeterli gelmezde Udemy'i deneyebilirsin.

    alattin alattin (16984)