Java install did not complete Error Code: 1622

Java güncellemesi yaparken karşıma Java install did not complete Error Code: 1622 hatası geliyor. Please refer the java Help Center for troubleshooting information or contact your system administrator diye hata devam ediyor. Java install did not complete Error Code: 1622 hatasının çözümü nedir?

alivecan alivecan (337)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Seçenek 1: Bilgisayarını yeniden başlat ve eski sürümleri kaldırı

    1. Bilgisayarını yeniden başlat ve eski sürümünü kaldır
    2. Sonra Çevrimdışı yükle paketini indirin ve yükle.

    darkcrak darkcrak (5158)
    5 yıl önce cevaplandı

    • çözüldü, sağol alivecan 5 yıl önce

    Buraya tıklayarak Java Offline kurulum paketini indir: Java indir (tıkla)  Açılan sayfada kırmızı renkli Agree and Start Free Download butonuna tıkla. Daha sonra indirmiş olduğun ve adı jre-8u201-windows-i586.exe gibi olan dosyayı sağ tuşla tıkla ve Yönetici olarak çalıştır seçeneğini seç

    Kurulum sırasında Out-of-Date Java versions dedected uyarısı gelecek.Burada Uninstall butonuna bas. Bilgisayardaki eski sürüm Java kaldırılacak ve yeni sürüm Java yüklenecektir.

    murat murat (12492)