Java Registry Key Hatasi ?

Merhaba Hata Şu;

Registry key 'Software\JavaSoft\Java Runtime Environment\CurrentVersion'
has value '1.7', but '1.6' is required.
Error: could not find java.dll
Error: could not find Java SE Runtime Environment.

Çözümü Nedir Ne Yapmam Gerekli?

huseyinking huseyinking (-50)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu hata genellikle Minecrafta tıklarken olur hatayi çözmek için aşağıyı okuyun

    %100 DOGRU ÇÖZÜMDÜR BEN BULDUM ( AMA INTERNETTEDE VARMIS ) BENDEDE BU HATA VARDI
    BU COZUMU YAPTIM VE BASARILI BIR SEKILDE SORUN GIDERILDI

    Merhaba arkadaşlar bu sorunu çözmek için aşşağıdaki yönergeleri uygulayın;

    32 Bit için
    C\Windows\System32\Jawaws,Jawaw Bunları siliyoruz

    64 Bit için

    Windows/SysWOW64/Jawaws, Jawaw Bunları siliyoruz

    Sonra Javayı baştan yüklüyoruz

    Eğer hata gelirse jawaw jawaws'ları baştan silip
    hata veren dosyayı açıyoruz ve kontrol ediyoruz

    __________________

    İnternette bunun gibi paylaşımlar neredeyse hiç yok denilecek kadar az ve  bunu türk'lerden hiç bir kimse yapmamış uzmanim.net/huseyinking olarak size çözümünü türkçe ve detaylı anlatımıyla sunmak istedim
     ins işinize yaramıştır

    Hadi A.E.O

    huseyinking huseyinking (-50)