java script konuları ile ilgili

merhaba ,java script konuları ile ilgili acaba koşıllar,dönguler,dom manipulasyonu ve dom eventleri ilgili de konu anlatımı gelecek mi? anlatımınız çok güzel detaylı ve sıfırdan başlayan biri olarak söylüyorum en çok çalışmaya teşvik eden kaynak burası oldu. bu konulara da açıklık getirirseniz çok iyi olacak benim için

kullanici248382 kullanici248382 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    http://uzmanimakademi.net/ adresinden bahsediyorsun sanırım. Oradaki derslerin büyük bölümünü ben girdim.  Fakat sonra ilgilenemedim açıkcası.  Konuların gerisi gelecek ama ne zaman bunu yapabilirim açıkcası bilemiyorum.

    alattin alattin (16999)