Java sürümünüz eskimiştir uyarısı

Google chrome kullanıyorumm. Habire beyaz kutucukta bir tane site java sürümünüz eskimiştir yükleyin diyor. Kurtulamadım avast!, avira ve norton antivirüs kullanıyorum.

Neden Java sürümünüz eskimiştir uyarısı alıyorum, Java sürümünüz eskimiştir uyarısının çözümü nedir?

reklamdannefreteden reklamdannefreteden (26)
9 yıl önce sordu

  • Başlığa çözüldü eklemeyin. Size yardımcı olan bir cevap varsa hemen yanında bulunan ( sol tarafta) cevap olarak kabul et butonuna basın. murat 9 yıl önce

Toplam 4 Cevap

Malwarebytes anti-malware ile taratın bilgisayarınızı. diyorsunuz. nerden bulcaz bu programı bir link verebilirmisiniz virüssüz

haydar25 haydar25 (16)
9 yıl önce cevaplandı

  • Üstte gönderdiğim mesaj muhtevasında itediğin adreste vardı, bakmadınmı? Neyse, bir adres daha günderiyorum. Burada nasıl kullanıldığıda anlatılıyor: http://uzmanim.net/soru/malwarebytes-nedir-malwarebytes-nasil-kullanilir/302 temmuz 9 yıl önce
  • Ayrıca hakan'ın mesajındada var, dikkat etmemişsin (Kırmızı yazılara tıklamalısın). temmuz 9 yıl önce

    Avast, Avira, Norton?  Bunların hepsini bir arada kullanıyorsanız kendinize ve bilgisayarınıza yazık ediyorsunuz demektir. Hiç bir işe yaramaz. Bunların sadece birini bilgisayarınızda bırakın.

    Ayrıca bunlar antivirüs programıdır size anti-malware lazım.  Malwarebytes anti-malware ile taratın bilgisayarınızı.

    mavibilgisayar mavibilgisayar (562)
    9 yıl önce cevaplandı

    • beyaz kutucuklar gider diye kullanmıştım ama olmamıştı bu site sayesinde kurtuldum reklamdannefreteden 9 yıl önce

    Sorun Google Chrome'a eklenen bir eklentiden kaynaklanıyor. Öncesinde zararlı yazılımlarılari temizlenmeniz lazım:

    Çözüm: Uyarı Kullandığınız Java sürümünün süresi geçmiştir. Güvenliğiniz risk altında

    hakan hakan (15424)