Javayı sildim. Kurmak istediğimde error - java installer hatası veriyor.

Javayı sildim ve geri yüklemeye çalışıyorum fakat  error - java installer hatası geliyor Retry ve cancel seçeneklerini veriyor retrye tıkladığımda yüklemiyor ve javanın sorrunsuz olduğu tarihi hatırlamadığından geri yükleme yapamıyorum javanın kendi sitesinden yüklüyorum ve aynı hatayı veriyor. Bilgisayarım windows 7 ultimate 32 bit

bylower bylower (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İlk olarak Windows'un Fix it isimli Windows içerisindeki genel sorunları düzeltmek için kullanılan programı çalıştırınız. Bu işlem Java'yı kaldırırken meydana gelen kayıt girdisi hatalarını düzeltecektir.

    Windows Fix It

    Ardından Java'yı normal yollarla değil de Offline modunu kurmanızı öneriyorum. Bu işlem sayesinde Java kurulumu sırasında internet üzerinden dosya indirmesine gerek kalmayacaktır.

    Java Offline

    utkubayat utkubayat (885)
    9 yıl önce cevaplandı

      Fix it ürün anahtarı istiyor ve kullanamadım nası kullanacağım?

      bylower bylower (1)
      9 yıl önce cevaplandı

      • Bu durum bilgisayarınızın lisanssız veya crack'li olduğunu gösteriyor. Bir lisans satın almanızı önerebilirim. utkubayat 9 yıl önce