JFİF nedir? Jfif - JPG ye dönüştürebilir miyim?

2 tane resim indirdim google chrome üzerinden bluestacks tan açmaya çalışıyorum fakat bu dosya JFİF dosyasıdır açılmaz yazıyor bunu Jpg ye nasıl dönüştürebilirim. jfif nedir? jfif - jpg dönüştürme nasıl yapılır?

veysi2023 veysi2023 (149)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

     JPEG formatı kullanan fotoğraf veya resim uzantısıdır.

     JPEG dosyasının sıkıştırılmış sürümüdür.

     JPEG dosyalarna uygulanan dijital grafik kodlama özellikleri ile entegre bir resim dosyasıdır.

    " Axel Rietschin FastPictureViewer " programı ile açabilirsin.

    " Acdsee , Photoshop , İrfanView " programları ile de açmayı deneyebilirsin.

    Edit 1 :

    Aşağıdaki sitelerden online olarak dönüştürme yapabilirsin.. ( eğer online olmazsa image convert programlarıyla dönüştürme yapabilirsin )

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)
    5 yıl önce cevaplandı

    • pc bu dosya türünü açıyor fakat bluestacks açmıyor bu dosya türürnü jpeg ye dönüştüremez miyim? veysi2023 5 yıl önce
    • sanırım sorumu yanlış anladınız, jfif dosyasını jpeg dosyasına nasıl dönüştürebilirim onu soruyorum veysi2023 5 yıl önce
    • @veysi2023 1.site https://www.coolutils.com/online/JFIF-to-JPG 2.site https://jfif-to-jpg.file-converter-online.com şu siteden deneyebilirsin. Yorumada yazacam edit bölümüne. ybaskin34 5 yıl önce
    • @veysi2023 yoruma online olarak jpeg formatına dönüştürme sitesi ekledim.. ybaskin34 5 yıl önce
    • teşekkür ederim, 1, site ile fotoğrafları jpeg formatına dönüştürdüm veysi2023 5 yıl önce
    • @veysi2023 Rica ederim dostum her zaman 😉 ybaskin34 5 yıl önce