JMeter ile Performans testlerini continuous integration pipeline nasıl ekleyebilirim?

JMeter ile Performans testleri otomasyonu CI (continuous integration) sürecine nasıl ekleyebilirim?

Ruby ile Jmeter entegrasyonu nasıl yapılır?

JMeter ile Ruby, Cucumber (BDD), CI (continuous integration) pipeline eklenmesi nasıl gerçekleştirilir?

Ruby, Cucumber BDD(Behavior-Driven Development), JMeter ile performans testleri nasıl yapılır?

ergin ergin (2539)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ruby, Cucumber ile JMeter entegrasyonunu yaptığım örneği inceleyerek kolay bir şekilde CI (continuous integration) / CDP (continuous delivery pipeline) süreçlerinize ekleyebilirsiniz.

    Performance Test Automation by using JMeter, Ruby, Cucumber (BDD) and CI (Continuous Integration) / CDP (Continuous Deployment Pipeline)

    Demo:
    https://github.com/etuzer/PerformanceTestDemo

    ergin ergin (2539)