Jokeroyna.com WEB sitesini talep etsem tekrardan açarlar mı?

Jokeroyna.com sitesi vardı ama kapandı talep edilirse tekrar site açılabilir mi? Bu sitede joker bilgi yarışması oyunu vardı.

salih21 salih21 (3)
3 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Tek başına talep edersen imkansız ama bin kişi veya baya fazla kişi talep ederse belki oda sitenin yapımcısına bağlı.

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

      Sitenin açılması talebe bağlı değil, gelir'e bağlı, belli ki yapımcıları istedikleri kâr'ı elde edememiş ve siteyi kapatmak zorunda kalmış, artık  bu tür bilgi yarışmaları vs çok fazla ilgi görmüyor, açılacağını zannetmem.

      hydra hydra (3800)
      3 yıl önce cevaplandı

        Keşke talepye yürüse böyle şeyler. Tonla site var böyle kapanan. Zarar ediyordur kapamışlardır.

        murat murat (12492)
        3 yıl önce cevaplandı

          Sen de internetden milyoner oyna yada indirib oyle oyna darkcrake katiliyorum 1000 kisi talep ederse belki açarlar

          adils adils (136)
          3 yıl önce cevaplandı

          • Drakcrake mi :D Darkcrak darkcrak 3 yıl önce
          • Ya bikerede telefon klavyesi degismese oyle mutlu olcam ki adils 3 yıl önce
          • :) @adils darkcrak 3 yıl önce