Joom alışveriş sitesinde aldığım ürün kalitesi çok düşük çıktı ne yapabilirim?

Joom alışveriş sitesinde aldığım yırtılmış, kırılmış, hasar görmüş şekilde elime ulaştı.

Joom alışveriş sitesinden aldığım ürün hasarlı geldi ne yapabilirim?

murat murat (12492)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Joom alışveriş sitesinden aldığım ürün hasarlı geldi ne yapabilirim?

    Joom alışveriş sitesinden aldığınız bir ürün hasarlı, sorunlu geldiyse ilk yapmanız gereken müşteri hizmetlerine duruma bildirmek olmalı. Joom müşteri hizmetleri durumu inceledikten sonra size kısmi veya tam para iadesi yapabilirler.

    Öncelikle sorunun sizden kaynaklanmadığından emin olmaları gerekiyor.

    Şu adımları takip ederek Joom müşteri hizmerleri ile bağlantıya geçebilirsiniz:

    1. Telefonunuzda Joom uygulamasında Profil bölümüne dokunun. Siparişlerim bölümüne gidin.
    2. Burada hasarlı gelen siparişinizi bulun.
    3. Siparişteki Siparişim hakkında soru sor bölümüne dokunun.
    4. Yardım pencersi açılacaktır. Bu sayfanın üzerindeki Sohbet  Joom sohbetsimgesine tıklayın.
    5. Daha sonra açılan ekranda Aldığınız ürünü ve sorunu yazın.
    6. Üründeki sorunun fotoğrafını çekin ve gönderin.

    Ürünün kalitesine yönelik sorunlarda 30 gün içinde talebinize cevap verilecektir. Duruma göre joom müşteri hizmetleri temsilcisi sizden ek fotoğraf ya da video isteyebilir. Bunları da göndermelisiniz.

    murat murat (12492)