Joom nedir?

Joom'un farkı nedir?

Joom'un yasal adresi nedir?

murat murat (12492)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Joom Nedir?

    Joom, Çin'den gelen ürünleri uygun fiyatlarla satan online alışveriş platformudur. Joom üzerinden Türk Lirası ile ürün almak mümkündür.

    Joom, Letonya'ya kayıtlı ve Moskova'da geliştirme ofisi olan bir alışveriş platformudur.  Akıllı telefonlarda Joom uygulaması ile bilgisayardan joom.com adresinden alışveriş yapılabilir.

    Joom'un farkı nedir?

    Joom alışveriş sitesinin farkı tüm ürünleri size ücretsiz kargo ile ulaştırır. Sepette ürüne bir kargo ücreti ilave edilmez.  Aynı zamanda 7/24  Türkçe müşteri desteği alabilirsiniz.

    Joom, ürün size 75 günde teslim edilmediyse, gelen ürün hasarlıysa, ürün açıklmasında olan özelliklere sahip değilse paranızı iade eder. Yani para iade garantisine sahiptir.

    Joom 'un Adresi nedir?

    Joom yasal olarak şu adresi kullanı: Latvia, Riga, Marijas str.9-11

    murat murat (12492)