Joom para iadesi ne kadar sürüyor?

Joom üzerinden iade başvurusu yaptım. İadem kabul edildi. Para ne zaman iade edilir? Param ne zaman kredi kartına geri aktaraılır?

murat murat (12492)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Joom'a ürünü iade ettim. Param ne zaman geri ödenir?

    Joom iade işleminiz onaylandığında siparişinizin durumu iade edildi olarak değişir. Bu durumda Joom para iade süreci başladı demektir ve 14 gün içinde paranız kredi kartınıza geri yatırılır.

    Ödeme kredi kartıyla yapılmışsa bu paranızın hemen karta iade edileceği anlamına gelmez. Bankalar arası işlemler vakit almaktadır. Bu yüzden para iade süreci vakit alabilir.

    14 gün geçmesine rağmen para ödemesi almadıysanız joom müşteri temsilcisi ile bağlantıya geçmeniz gerekiyor.

    murat murat (12492)