Joomla Web Sitesi Hız Problemi ve Tasarım Hk.

Merhaba,

Aşağıdaki web sitemi yaptırıyordum ama hızla ilgili aşamadığımız problemler var. Tasarımdaki ufak detayları düzeltebilecek ve hız problemini aşabileceğim kişilerin yardımını istiyorum.

http://www.dengemekanik.com/

Teşekkürler.

Cem

schmaltz schmaltz (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Size yavaş mı geliyor ? Gayet normal.Muhtemeln internetinizle ilgili olsa gerek.

    akif52 akif52 (34)
    8 yıl önce cevaplandı

      sayfalar çok ağır açılıyor. muhtemelen kodlamalarla ilgili sorun var.

      schmaltz schmaltz (1)
      8 yıl önce cevaplandı

        Google PageSpeed Insights size temel konularda yardımcı olacaktır.

        Sitenize ait PageSpeed raporuna buradan ulaşabilirsiniz.

        Boyutu ufaltılması gereken resimler, css ve js dosyaları gibi konularda size yol gösterecektir.

        alattin alattin (16984)