Jquery cdn her zaman son versiyonu nasıl çekebilirim?

Jquery yeni çıkan sürümlerini güncellerken sıkıntı yaşıyorum. Jquery CDN ile her zaman son versiyonu çekebilir miyim? Jquery CDN son versiyonu nasıl çekilir?

fenerbahce fenerbahce (107)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Jquery son sürümlerini güncellerken sıkıntı yaşamamak için Jquery'nin kendi CDN son versiyonunu çekebilirsiniz. Bunun için kodunuzu aşağıdaki şekilde yapabilirsiniz.

    <script type="text/javascript" src="http://code.jquery.com/jquery-latest.min.js" charset="utf-8">
    </script>

    ergin ergin (2539)