Junkware removal progamını indirme linki

Sitenizdeki sayfada  chrome reklamlarında kurtulmak için junkware removal isimli programın linkini vermişsiniz ancan verdiğiniz siteden indiremedim. Bu reklamlardan kurtulmanın başka bir yolu var mıdır? Teşekkür ederim

omereferdogan omereferdogan (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Malwarebytes Anti-malware

    AdwCleaner gibi programlar ile tarattınız mı?

    1. Programlar ve özelliklere girin. Burada adı şu şekilde olan veya benzer tüm programları kaldırın.
       "Free Pdf ...."
      "Free Media Player.."
      "Pdf Packages.."
      "Flv player...
      Bunlara benzer uygulamaları kaldırın.
    2. Bilgisayarını AdwCleaner ile taratın. Adwcleaner nedir nasıl kullanılır
    3. Bilgisayarınızı Malwarebytes anti-malware ile taratın. Malwarebytes nedir nasıl kullanılır
    4. Tarayıcınızı sıfırlayın.

      Firefox nasıl resetlenir? Varsayılan ayarlar nasıl geri yüklenir?
      Internet Explorer nasıl resetlenir? Varsayılan ayarlar nasıl geri yüklenir?
      Google Chrome nasıl sıfırlanır?

    Reklam yazılımları virüs kategorisine girmediğinden tespit edilmesi birz daha zahmetli olabiliyor. Sorun devam ederse yüklü program listesini bizimle paylaşın. Sizi yönlendirelim

    murat murat (12492)
    9 yıl önce cevaplandı

      adblock kullanabilirsin reklamları %95 engeller

      yusufbozar yusufbozar (348)