Just cause 2 multiplayer hatası

Windows 10 kullanıyorum steamdan just cause 2 aldım ama multiplayer'ı açtığımda karşıma çıkan hata : Fatal exception occured when launching JC2-MP: SteamAPI failed to initialize hatasının çözümü nedir ?

evrenkucuk evrenkucuk (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Görev yöneticisi üzerinden Steam'e ait tüm görevleri sonlandırın.

    1. Windows + X tuşlarına basın.
    2. Görev yöneticisini seçin.
    3. Ayrıntılar sekmesinde Steam ve oyuna ait tüm işlemleri sonlandırın.
    4. Steam'i tekra açın.

    SteamAPI failed to initializ hatası için çözüm olaran bir kaç yabancı forumda karşıma bu çıktı. Deneyebilirsiniz.

    hakan hakan (15409)