Just cause 3 oyununu nasıl hızlandırabilirim? Daha akıcı bir şekilde nasıl oynayabilirim?

Merhaba ben Just cause 3 oynuyorum ve çok fazla yavaş. Just cause 3'ü nasıl hızlandırabilirim? Oyunda ekran çözünürlüğünü degiştirdim fakat işe yaramadı.

Ekran Kartı: Nvidia GeForce GT-730

İşletim Sistemi: Windows 10

İşlemci: AMD Ryzen 3 2200G with Radeon Vega Graphics 3.50 GHz

Ram: 16,0 GB

emrah662020 emrah662020 (30)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Akıcılıktan kastın nedir? Bana göre minimum akıcılık 60 FPS'ten sonra başlar 60 FPS'ten aşağısı kesmez ve kasma hissi yaratır, oyundan oyuna değişir, platformdan platforma değişir. Örneğni Playstation'da 30 FPS akıcı iken PC'de istisnalar dışında akıcı değil. Belirtilen sistem özellikleri maalesef yüksek, yazılımsal olarak Nvidia Denetim Masasına gelip 3D Ayarların yönetilmesi kısmından program ayarları bölümünden oyunu seçip grafik ayarlarını en düşüğe getirebilirsin yapabileceğin maks şey bu olur.

    Ek olarak aşağıdaki yönergeleri uygula;

    hydra hydra (3800)