JW Player'den nasıl video indirilir?

TRT Haber JW Player 8.6 kullanıyor. Internet download manager bir hafta öncesine kadar indiriyordu fakat bir haftadır o da indiremiyor. Bunun bir çözümü var mı?

oyunadevam oyunadevam (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Format değiştirmiş olabilirler. Bazı siteler bu şekilde video indirilmesini engelliyor. Ekran kayıt programlarını deneyebilirsiniz.

    bcaggul bcaggul (117)
    5 yıl önce cevaplandı

      Internet Download Manager 6.31 sürümünü kullanıyorum. TRT Arşiv'deki herhangi bir videoyu bende sorunsuz yakaladı. Senin IDM sürümün eskidir muhtemelen, onu güncellemen gerekiyor.

      omercik omercik (9418)
      5 yıl önce cevaplandı

      • Şuan indirebiliyor musunuz? Bir hafta öncesine kadar sıkıntı yoktu zaten herhalde yeni bir sistem kurdular oyunadevam 5 yıl önce
      • Ben eksik bilgi vermişim öncelikle bunun için özür diliyorum. JW Player 8.6 sürümünde bu videoyu yakalama yöntemini çözmüşler gibi. O videonun olduğu sayfanın kaynağına baktım, oradan videoyu bulmaya çalıştım ama hiçbir şekilde videonun direkt kaynağı bulunamıyor.. Bunu bir şekilde çözmüşler. @oyunadevam omercik 5 yıl önce
      • IDM sürümü güncel özellikle kontrol ettim. Bir şeyler yakalıyor birer mb'lık ama dosyayı yakalamıyor oyunadevam 5 yıl önce
      • onlar videonun kendisi değil küçük videonun parçaları diye anladım ben omercik 5 yıl önce
      • Herhangi bir çözümü yok mu bunun oyunadevam 5 yıl önce
      • şu aşamada yok, bunu araştıracağım.. bir şey bulursam paylaşacağım omercik 5 yıl önce

      Alternatif olarak şunu deneyebilirsin: Xtreme Download Manager nedir? Xtreme Download Manager nasıl kullanılır?

      Xtreme Download Manager bazen IDM'in yakalayamadığı videoları yakalayabiliyor.

      hakan hakan (15424)
      5 yıl önce cevaplandı

      • XDM yakalamıyor trt arşivdeki videoyu. IDM ile aynı sorun yaşanıyor orda da oyunadevam 5 yıl önce