JXD a1000 oyun konsolunu stoklarda yok neden? Nasıl bu cihazı bulabilirim?

İnternetten JXD a1000 oyun konsolu almayı düşünüyorum fakat stoklarda hiç yok. Bulabileceğim veya temin edebileceğim bir site var mıdır?

salih21 salih21 (3)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu tip oyun konsolları piyasadan kaldırıldı yani 0 bulmak bayaa zor fakat 2. el bulabilirsin ama Türkiye'de bunu bulman zordur. Ayrıca bir tane web sitesi buldum bu siteden alabilirsin ama Çin prizine uygun şarj aleti ona'da bir dönüştürücü bulabilirsin internetten

    X9 Plus 5.1 inç HD LCD Ekran 16GB 128Bit 10000 Oyunları El Video Oyun Konsolu GBA NES için Çift Rocker MP5

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

      Eski ürün olduğu için üretimi yok. Ne sahibinden nde var Ne Aliexpress'te ikinci el bile ülkemizde çok ça bulunduğunu sanmıyorum. Bu konsolu alsan bile oyun desteği az olacak, eski olduğu için performans kaybı yaşayacaksın.

      hydra hydra (3800)
      3 yıl önce cevaplandı

      • Ülkemizde böyle ürünler yok fakat yabancı ülkelerde sahibinden gibi siteler var onlarda satılıyor fakat Türkiye'de bu siteler işe yaramaz. darkcrak 3 yıl önce
      • Yabancı ülkelerde de yok, çok az var. @darkcrak hydra 3 yıl önce
      • Ama bulma ihtimali var az da olsa darkcrak 3 yıl önce
      • çok az, az olduğu için fiyatı fazla olacak hydra 3 yıl önce