Jyos virüsü nasıl temizlenir?

Jyos virüsünü kaldırmak için bir yöntem var mı? Bilgisayarıma Jyos virüsü bulaştı. Tüm dosya uzantıları Jyos oldu. Jyos virüsünü temizlemenin bir yolu var mı?

Anonim Anonim (156)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Dosyaların uzantısını Jyos yapan ve tüm dosyaları şifreleyen fidye yazılımının adı: STOP Djvu

    STOP Djvu  bir fidye yazılımı (fidye virüsü). Dosyaları geri dönülemez şekilde şifreliyor.  Şifre çözümü için sizden para istiyor.

    Jyos uzantısı bu yazı yazıldığı tarihteki en son varyant. Yüzlerce varyant var. Şuan için STOP Djvu / Jyos uzantısındaki şifreli dosyaları çözmenin bir yolu yok.  Çözüm yolu yok çünkü yeni vir varyant. Fakat deneyebileceğiniz bir kaç yöntem var. Bir ihtimal bu yöntemler ile şifreli dosyaları kurtarabilirsiniz. Şifreyi özel anahtar olmadan çözmek şuan için imkansız.  Linkleri aşağıda paylaşıyorum:

    Bilgisayara Stop (DJVU) fidye virüsü bulaştığında yapılması gerekenler

    STOP (DJVU) virüsü nedir? Çözümü var mı?

    hakan hakan (15424)