Kablolu Olan Bir Cihazı Kablosuz Yapma

Arkadaşlar kablolu olan cihazlarımı wireless yapmak için kullanabileceğim bir adaptör veya yöntem var mı ?

kugabugra18 kugabugra18 (47)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tam olarak ne cihazını wireless yapmak istiyorsunuz? Elinizde kablolu bir modem var ve siz bunu kablosuz mu yapmak istiyorsunuz ?

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

    • @ismailsarp @kugabugra18 mesela şarj cihazını yada kablolu bir aleti kablosuz yapmak istiyor. Kablosuz kulaklık gibi. toprak34 7 yıl önce
    • Hayır kablolu mouse ya da klavye gibi cihazları kablosuz kullanmak istiyorum kugabugra18 7 yıl önce
    • Söylediğiniz şeyler basit değil :) kablolu bir mouse kablosuz yapmak demek aslında yeni bir mouse üretmek gibi.Bu ikisi de farklı olarak piyasa da satılıyor.Sanırım kolay değil ki ikisi birden alıcı bulabiliyor.Bu kadar elektronik bilgim yok malesef :) ismailsarp 7 yıl önce