Kablosuz kulak üstü kulaklık tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar kulak üstü kablosuz bir kulaklık istiyorum müzik için önerileriniz nelerdir f/p 100 tl altı

ahakan ahakan (100)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kulaküstü kablosuz kulaklık, 100 Liraya kadar - n11 (tıkla)

    Kulaküstü kablosuz kulaklık, 100 Liraya kadar - hepsiburada (tıkla)

    Ürünler üzerine yapılan yorumlara ve aldıkları yıdız sayılarına bakar, ürün bigilerinide okursun. Bunları değerlendirir seçimini yaparsın.

    Ayrıca en az fiyatlı alttaki ürünü özel olarak incelersin (Olumlu ürün değerlendirmeleri ile -50 Lira üzeri siparişlerde- kargonun ücretsiz olmasınada dikkat çekerim):

    Piranha 2202 BT Kablosuz Bluetooth Kulaklık Siyah (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    5 yıl önce cevaplandı

    • https://urun.n11.com/bluetooth-kulaklik/jbl-t7500a-ektra-bass-kulak-ustu-mikrofonlu-kulaklik-P235921056 ahakan 5 yıl önce
    • Dediğiniz gibi 50 tl olanı almak kargo için mantıklı bide şöye birşey buldum jbl nasıl sizce piranhadan iyi midir ? ahakan 5 yıl önce
    • Bilemiyorum ama bana pek güven vermedi. Hiç kullanıcı yorumu yok ve ayrıca satıcının mağaza puanıda pek iyi değil (%75) @ahakan temmuz 5 yıl önce
    • Piranha için kaba duruyor kafamı ağrıtyıor gibi yorumlar gelmiş kulak içi bluetooth kulaklık tavsiyeniz var mıdır @temmuz ahakan 5 yıl önce
    • Ben senelerden beri kulaklık kullanmıyorum (Çok önceleri kullanırdım, kablolu - kablosuz bluetooth). Bu nedenle sana doğrudan kulaklık tavsiyesi yapamam. Mesajımdada farkındaysan sana doğrudan bir ürün tavsiyesi yapmamış, bu seçimi yaparken dikkat etmen gerekenleri işaret etmiştim (ürün bilgileri, kullanıcı yorumları vb). Yine o verdiğim linklerden yada oradan ulaşabileceğin diğer linklerden aynı perspektif ile bahsettiğin ürünleri araştırabilisin. Bu arada ürün için ayırdığın bütçe çok az o sebeple öyle tam istediğin gibi bir şey bulamayabilirsin. Ne kadar ekmek, o kadar köfte.. Bunu baştan kabullenmelisin. Kolay gelsin @ahakan temmuz 5 yıl önce