kablosuz olarak internete bağlanamıyorum

kablosuz ağ bağlantı durumu:şu anda bağlı diye göstermesine rağmen bağlantı sayfasında alınan 2 gösteriyor ve internet bağlanmıyor.bir sayfaya gir diğimde sürekli ana bilgisayar çözümleniyor diye yazıyor.sorun ne olabilir? teşekkürler

cats cats (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Alttakileri denersin:

    1- "Sorunları gider"i tıkla ve bu yol ile düzeltmeyi dene (Wifi bağlantı ikonu üzerinde sağ tık menüsünden ulaşabilirsin).

    1- Kablosuz bağdaştırıcıyı önce devre dışı bırak, sonra yeniden etkinleştir (Sağ tık menüsünden).

    2- El ile DNS ata (Google DNS 8.8.8.8-8.8.4.4 tavsiye ederim. WiFi TCP/IPv4 özellikleri arabiriminden..).

    Bunlarla düzelme olmazsa ve PC'de Sistem Geri Yükleme çalışır haldeyse/aktifse;

    3- Sistemi PC'de bahis konusu problemin olmadığı bir geri alma noktasına döndürürsün/geri alırsın.

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Not: Farklı browser'lar ile sayfalara bağlanamıyor şeklinde varsayarak yukarıdakileri tavsiye ettim. Yoksaki ilk önce farklı browser'lar denenmeli.

    temmuz temmuz (12505)