Kablosuz seçeneğim kayboldu

Dün internetin üzerinde sarı ünlem çıktı ben de modem sıkıntısı olduğunu varsayarak telefonumdan hotspot açtım. Evdeki Wifi bağlantısını kesince bilgisayarım takıldı ve sorunları gider açıldı ve kablosuz bağlantı seçeneği kayboldu. Bağdaştırıcı ayarlarında görünmüyor. Aygıt yöneticisinden baktım teredo tunneling pseudo interface kod 10 hatası veriyordu, sitede denileni yaptım artık aygıt yöneticisinde de teredo tunelling bağdaştırıcısı kayboldu lütfen yardım edin.

thecrow thecrow (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Veya kablosuz ağ bağdaştırıcısı sürücüsünü yeniden yükle.

    temmuz temmuz (12505)
    8 yıl önce cevaplandı

      Kablosuz ağ sürücülerini yeniden kurman Kablosuz seçeneğim kayboldu sorununu yüksek ihtimal ile çözecektir.

      Kablosuz ağ sürücüsünü cihazın üretici firmasında bulamazsan donanım kimliği ile Google'da ufak bir aramayla bulabilirsin. Donanım kimliği ile sürücüleri bulmak için aşağıdaki konuda yazmış olduğum cevap sana yardımcı olacaktır.

      Windows 7 donanım bulamama sorunu

      brsozl brsozl (1961)