kablosuz yanlıslıkla silinirse

Benim diz üstu bilgisayarin kablosuz baaglantisi olan sanirim adi adaptor(kablosuz aglarii bulan program)

 kardesim silmis simdi ben bagdastirici ayarlarda sadece yerel ag baglantisi var sistem geri yukledim hata veriyor acele yardim edin

enessss enessss (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Eness "Acele yardım" edin yerine bilgisayarın marka / modelini belirtsen çok daha hızlı yardım alabilirsin.

    "Acele yardım", "Lütfen yardım edin" gibi ifadeler sorunuzun geç cevaplanmasına hatta cevaplanmamasına yol açacaktır.

    Soruna yardımcı olabilmemiz için bize daha fazla bilgi sunmalısınız. Bilgisayarınızın markası nedir? Modeli nedir? gibi.   Sorunuzu daha detaylı ve "özenli" yazmazsanız sorunuzu silmek zorunda kalacağım.

    murat murat (12492)
    9 yıl önce cevaplandı

      Markasi acer ASPIRE 5732 Z

      Windows 7

      İslemcisi pentium (R) dual core cpu T4300   2.10 ghz

      Ram 2 GB

      Sorun yukarda

      enessss enessss (1)
      9 yıl önce cevaplandı

        Bilgisayara format modeme reset bu kadar basit sitem geri yükleme demedim format dedim format bilmiyorsan bazı videolar var onları izleyebilirsin.

        kemalkaya kemalkaya (1)
        9 yıl önce cevaplandı

        • Cok saol deneyecem iyi gceler enessss 9 yıl önce