Kablosuz yerel ağ biriminin gücü kesildi

Windows 8 bilgisayar kullanıyorum, Kablolu interneti kablosuz olarak komut isteminden dağıtıyordum bu hatayı alana kadar ( kablosuz yerel ağ biriminin gücü kesildi; istenilen işlemi gerçekleştiremiyor.) bu hatanın çözümü nedir acaba.

mehmetgzl mehmetgzl (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kablosuz yerel ağ biriminin gücü kesildi hatasının anlamı, kablosuz ağ kartınızın enerjininin devredışı bırakıldığı anlamına geliyor.

    Laptop kullanıyorsanız, şarja takılı mı yoksa bataryadan mı kullanıyorsunuz?

    Birde şunu deneyebilirsiniz

    1. Aygıt Yöneticisine girin.
    2. Ağ bağdaştırıclarını genişletin.
    3. Kablosuz ağ bağdaştırıcısını bulun.
    4. Özelliklerine girin.
    5. Güç yönetiminde " Güç kazancı sağlamak için, bilgisayar bu aygıtı kapatsın" işaretini kaldırın.
    6. Şimdi tekrardan Hotspot'u başlatmayı deneyin.
    murat murat (12492)