Kafayı Yedirten Wi-fi Problemi

olayı şöyle özetlemek istiyorum; elimde 3 tane laptop var bunlara A,B,C diyelim.

komşumun evinde A ve B modemi görüyor ama C görmüyor,aynı evde C etraftaki diğer modemleri buluyor,
C arızalı diye düşünüp evimde deniyorum benim modemi görüyor internete giriyor. modemde ve laptoplarda her şey standart ayarlarda, kısıtlama engelleme hiç bir şey yok.Bu sorunu yaşayan C geçen haftaya kadar aynı modemden sorunsuz internet alıyormuş.

bu problemi nasıl çözerim?

leone1907 leone1907 (18)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Merhaba.

    Kablosuz ağ şifreleme türüne dikkat ediniz. Bu gibi durumlarda sıkça karşılaşılan durumlardan biridir.

    alvagenyazilim alvagenyazilim (1)
    7 yıl önce cevaplandı

      başlat / aygıt yöneticisi ağbağdaştırıcıları wireless N 1000 sağtıklatın  kaldır sil ve akabinde değişiklikleri tara

      modem şifresini yeniden isteyecektir ginin böylece bağlantınız sıfırlanmış olyor

      candan candan (4301)
      7 yıl önce cevaplandı

        şifreleme türleri hepsinde aynı.

        wirelles kaldırıp baştan kurmayı 3 kez denedim, işe yaramadı.

        leone1907 leone1907 (18)