kaldırılamayan bir programım var

programlar ve özelliklerine bakarken mystartsearch uninstall diye bir programla karşılaştım fakat bir türlü kaldırılmıyor.  kaldırmak istediğimde küçük bir pencere açılıyor ve resimdeki karakterleri girmem isteniyor. bunu yaptığımda ise uzu bi süre beklmem gerekiyor ve sonuçta da hiçbirşey olmuyor.program olduğu gibi duruyor. nasıl kurtulabilirim bundan?? lütfen yardım edin. bu arada explorer kullanıyorum

kubr kubr (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 5 Cevap

    mystartsearch nasıl kaldırılır ?

    mystartsearch Spyware Yazılımıdır.

    İlk önce tüm tarayıcılarınızı kapatın daha sonra görev yöneticisinden mystartsearch'ü bulup üzerinde sağ tıklayarak işlem ağacını sonrandırın ve revo uninstalleri sisteminize resmi sitesinden indirin,yükleyin revo uninstaller yükleme işlemi bittikden sonra programı çalıştırın ve  Zorla kaldır seçeneği ile programı tüm dosyaları kayıtları silinecek şekilde kaldırın kaldırma işlemi bittikden sonra kullandığınız tarayıcıların ayarlar sekmesine tıklayın ve anasayfanız olarak herhangi bir sayfa urlsi girin chrome veya firefox eklentilerini kontrol edin mystartsearch'a ait herhangi bir eklenti var ise kaldırıp sistemi yeniden başlatın ve sonra Spyhunter adlı spyware Yazılımını Sitesinden indin ve kurun kurulumdan sonra spyware taraması yapın.

    Videolu Çözüm : http://www.youtube.com/watch?v=6IMMURoY048

    feritarslan feritarslan (303)
    9 yıl önce cevaplandı

      selam  bu  program  30 gün deneme sürümüyle indir  kaldırmak istediğin proğramın  açılan penceresine hiç tıklatmana gerek yok bu   direkman siliyor ve kalıntılarıda temizler Revo Uninstaller Pro - Uninstall Software, Remove ...

      emir38 emir38 (-4995)
      9 yıl önce cevaplandı

        Aşağıda verdiğim başlık altında anlatılan çözüm ile mystart search yazılımından kurtulabilirsiniz.

        mystart search kaldırma

        utkubayat utkubayat (885)
        9 yıl önce cevaplandı

          teşekkür ederim mystart search den kurtuldum fakat şimdi daha farklı bi sorunum var. portal sepetinden kurulmaya çalıştım başardım galiba. fakat bu arada explorer a zarar verdim sanırım düzgün çalışmıyor. diğerlerinden hiçbirini kullanmıyordum. bu durumu nasıl düzeltebilirim? chrome yükleyip explorer ı silmek sonra tekrardan yüklemek çok uzun geldi. acaba hala kaldırılmamış bi virüs falan mı var Malware ile tarama yaptım fakat birşey çıkmadı. virüs falan olsa çıkardı diye düşünüyorum. bi fikri olan var mı?

          kubr kubr (1)
          9 yıl önce cevaplandı

            Internet Explorer ayarlarını sıfırlayabilirsin.

            Microsoft Fix It ve Internet Explorer ayarlarını sıfırlama

            Not: Bu Microsoft Düzeltmesi Windows 7, Windows Vista ve Windows XP tarafından desteklenir.

            Windows 8

            Denetim Masası'ndaki Internet Explorer Ayarlarını Sıfırla özelliğini kullanmak için şu adımları uygulayın:

            1. Ekranın sağ kenarından içeri doğru kaydırın (Bir fare kullanıyorsanız, ekranın sağ üst köşesine gelin ve fare işaretçisini aşağı doğru taşıyın), ardından Ara öğesine dokunun veya öğeyi tıklatın. Arama kutusuna Internet seçenekleri girin, ardındanAyarlar öğesine dokunun veya öğeyi tıklatın.
            2. Arama sonuçlarında, Internet Seçenekleri öğesine dokunun veya öğeyi tıklatın. Gelişmiş sekmesine dokunun veya sekmeyi tıklatın, ardından Sıfırla... öğesine dokunun veya öğeyi tıklatın

              Not: Ayrıca gözatma geçmişini, arama sağlayıcılarını, Hızlandırıcılar'ı, giriş sayfalarını, İzlenme Koruması'nı ve ActiveX Filtreleme verilerini de kaldırmak isterseniz Kişisel ayarları sil onay kutusunu işaretleyin.
            3. Internet Explorer Ayarlarını Sıfırla penceresinde  Sıfırla seçeneğine dokunun veya öğeyi tıklatın

              Not:
              Tüm kişisel ayarları silmek içinKişisel ayarları sil için onay kutusunu tıklatın veya kutuya dokunun.
            4. Internet Explorer'ı kapatın ve değişikliklerin etkili olması için yeniden başlatın.
            temmuz temmuz (12505)