kali linux could not detect which operating system is in this disc image you will need to specify which operating system will be installed hatası

kali linux could not detect which operating system is in this disc image you will need to specify which operating system will be installed hatası alıyorum ne yapmalıyım?

,kali linux could not detect which operating system is in this disc image you will need to specify which operating system will be installed hatası

yusuf926837 yusuf926837 (3)
3 yıl önce sordu

  • Next diyerek geç ve sistemi belirle kali linux debian10x64 olarak eyer 32 bitse debian10x86 yi seçin adils 3 yıl önce
  • O sadece işletim sistemini algilamadi uyarısı adils 3 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Next diyerek geç ve sistemi belirle kali linux debian10x64 olarak eyer 32 bitse debian10x86 yi seçin

O sadece işletim sistemini algilamadi uyarısı  yani elinle seçeceksin

adils adils (136)