Kali linux nasıl kurabilirim?

Linux Kurarken C ve D Hardiskinimi siliyor yoksa sadece D bölümünü mü siliyor?   Kali Linux yükleme ile ilgili detaylı bilgi verebilir misiniz?

e3e3e3 e3e3e3 (15)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kali Linux kurulumu yaparken hangi diske yüklemek istediğinizi seçebiliyorsunuz. İlk defa Linux

    kullanacaksanız tavsiyem öncellikle sanal makinede kullanmanızdır.

    Download VMware Workstation Trial (Sanal Makine)  Download

    Kali Linux Kurulumu I

    Kali Linux Kurulumu II

    Kurulum bilgileri yeterli gelmezse videolu anlatımlarıda internette bulabilirsin.

    Kolay Gelsin

    ogzkzu ogzkzu (286)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Teşeşkürler Ogzkzu e3e3e3 9 yıl önce
    • Rica Ederim. ogzkzu 9 yıl önce