Kaliteli video düzenleme program önerisi? (32 bit için)

Windows 10 32 bit bilgisayarda kullanabileceğim kaliteli video düzenleme programı önerirmisiniz?

lion lion (595)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Ben Camtasia Studio kullanıyorum. Gayet iyidir. Sadece biraz aşina olman zaman alabilir.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Sadece bir sorunu var ekranda bir yazı oluyor ücretsiz sürümünde mecburen crack veya para ile lisans satın alman gerekiyor yazıyı kaldırmak için @lion darkcrak 5 yıl önce

    Ben de sana Movavi yi önere bilirim gayet güzel ve başarılı bir program bi ara kullanmıştım ama çoğu edit programı kullanımları kısıtlıyor ya lisans satın alacaksın ya da crack yapacaksın

    İndirmek istersen link

    Satın almak istersen

    Fiyatlar ve özellikleri bu linkte

    darkcrak darkcrak (5168)
    5 yıl önce cevaplandı

      Ücretsiz video düzenleyici arıyorsan OpenShot kullanabilirsin: OpenShot indir.

      Ücretsiz olarak bulabileceğin en eli yüzü düzgün video editörü bu. Bir zamanlar şöyle bir araştırmıştım. Başka da buna benzer bir bir video editör yok.

      hakan hakan (15424)