Kampüsweb nedir?

Arkadaşlar bazı sitelerde karşıma sürekli kampüsweb diye bir web sitesinni reklamı çıkıyor. Tuhaf tuhaf şeyler yazıyor anlamadım. kampüsweb nedir? neden karşıma sürekli kampüsweb reklamları çıkıyor?

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Zaman zaman bana da denk geliyor kampusweb web sitesi. Siteyi incelediğim zaman bir misyonerlik sitesi olduğu açık. Hristiyanlık misyonerliği yapan bir site. Yani hristiyanlık inancını yaymaya uğraşıyorlar. kampusweb sitesinin arkasında kim var site sahibi kim belli değil. Sitede bir "biz kimiz" bölümü yok.

    kampusweb.com sitesinin alan adını whois ile kontrol ettiğimde de alan adı sahibinin kimlik bilgilerinin gizli olduğunu görüyorum.  Sitenin kime ait olduğu da belli değil.

    Sürekli Google reklamları veriyorlar. Demek ki sağlam bir finansal destekleri var. Neredeyse her girdiğim sitede ara ara kampusweb.com reklamına denk geliyorum.

    murat murat (12492)