Kapanan Facebook hesabı sahte numara ile nasıl açılır?

0

İnternet'te ''Free SMS Number'' diye bir şey var. Kısaca sahte telefon numarası doğrulama. Bir sürü ülkeler var, fakat Türkiye kodu yok. Her neyse ben bir kaç siteden denedim, SMS geldi, fakat yeni Facebook hesabı açıyorum, bir sürü numara deniyorum, numaraları kabul etmiyor. Bu tip siteler, en iyi numara doğrulama siteleri hangileridir?

huroh huroh (1)
11 ay önce sordu

Toplam 2 Cevap


0

Kabul etmemesinin sebebi site değil. Facebook ve Instagram artık o numaranın sahte olduğunu algılıyor ve numaraları kabul etmiyor. Aynı şekilde Gmail de böyle mesela. Güvenlik amacıyla artık kabul etmiyorlar.

farurhenho farurhenho (9001)
11 ay önce cevaplandı

  • Ama 1 ay önce o yöntem ile doğrulama yapmıştım.. huroh 11 ay önce
  • 1 aydan bu yana çok şey değişti. Google Play Store'da TextNow diye bir uygulama var o da sana sanal bir numara atıyor. Bir de onunla dene bakalım. Normal kayıt oluyorsun ve numara veriyor. @huroh farurhenho 11 ay önce
  • TextNow web sitesinden iki tane Facebook doğrulamıştım. Şimdi üye bile olamıyorum, üye olurken daha sonra deneyin diyor. Error diyor. Google ile giriş yaptım, yine olmadı.. huroh 11 ay önce
  • Valla o zaman yeni bir yöntemi bulunana kadar beklemek lazım. Güvenlik artıyor demek git gide farurhenho 11 ay önce

0

Sahte numaralar artık Facebook, Instagram gibi servisler tarafında hızlıca kara listeye alınıyor. Bugün bulsan bile yarın onun geçerli olup olamayacağının garantisi yok. Facebook özellikle bu tür konulara çok önem veriyor ve hızlıca çözüm üretiyor. Boşuna zaman harcamış olursun.

murat murat (9921)
11 ay önce cevaplandı

üyelik gerektirir

Cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Eğer uzmanim.net üyesiyseniz giriş yapabilirsiniz: üye girişi yap
uzmanim.net'e üye olmak çok kolaydır: hemen kayıt ol