Kapanan Facebook ve Instagram için gelen itiraz cevabının anlamı

Bu mesaj geldi facebook ve instagram hesaplarim kapandi.  Bunun anlami ve nedenini bilen varsa lutfen yazsin. Saygilarimla

Merhaba,

    Hizmet koşullarımızın herhangi bir şekilde ihlal edilmesi kullanıcı, yönetici ve geliştirici etkinlikleriniz ve işle ilgili etkinlikleriniz dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Facebook Uygulama ve Hizmet Ailesini kullanımınız üzerinde daha geniş sonuçlara yol açabilir.

Facebook Ekibi

levent1257 levent1257 (2)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Benim anladığım kadarıyla hesabını açmayacağız demişler. Onlara göre sen kural ihlali yaptın, bu nedenle hesabı kapatmışlar. Şimdilik yapacak bir şey yok gibi duruyor.

    omercik omercik (9418)
    4 yıl önce cevaplandı

      Kısacası hesapların kapatılmış malesef.

      infinity infinity (402)
      4 yıl önce cevaplandı

        yaptığın ihlal daha büyük sonuçlara yol açabilir diyor. seni yaptığın ihlalle ilgili kolluk kuvvetlerine bildirebileceklerinden bahsediyor sanırm

        scoke scoke (1)