Kapanan hesap tekrar geri alınabilirmi

İnstagram hesabıma giriş yapamıyorum daha sonra tekrar dene uyarısı alıyorum şifre yenileme kodu alıyorum ama giriş yapamıyorum hesabın kapatıldı diye mail aldım fakat hesap hala görünüyor itiraz formu oluşturdum ama hesap aktif diyor tekrar açılırmı

asiyim asiyim (3)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sonuç pek olumlu olmayacaktır.

    hydra hydra (3800)
    2 yıl önce cevaplandı

      İtiraz mailine cevap beklemelisin. Çok da yapabileceğin bir şey yok. Hesabın bir hata sonucu kapatıldıysa açılır. Ama İnstagram kurallarını ihlal eden bir davranıştan dolayı kapandıysa hesabın geri açılmaz ve tekrar kapanan instagram hesabını geri alamazsın.

      murat murat (12492)