Kapatılan İnstagram hesabımı geri alamıyorum

Arkadaşlar yeni hesap açtım hesap kapatıldı, bende bir form var ya o formu dolduruyorum fakat Bu istekle ilgili bir sorun oluştu. Mümkün olan en kısa sürede düzeltmek için üzerinde çalışıyoruz. diye yazı çıkıyor. Günlerdir aynı yazı çıkıyor... Yani o formu doldurabillsem belki hesabım açılacak...

Form sitesi ise bu: https://help.instagram.com/contact/1652567838289083

kanicirar kanicirar (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Farklı bilgisayar veya telefondan denedin mi? Cihazına engel konulmuş olabilir. İlk yapman gereken formu başka bir bilgisayar veya cihazdan doldurmayı dene.

    Ya da Android kullanıyorsan Paralel Space denen programı yükleyerek onun üzerinden dene.

    hakan hakan (15424)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Merhaba bilgileri özelden versem siz formu doldurur musunuz? Mail bana gelir zaten.. kanicirar 4 yıl önce