Kapatılan instagram'ı nasıl açarım?

instagram hesabım 1 hafta önce durduk yere ihlal ettiğinden dolayı kapatıldı dendi ve form göndermeme rağmen bir sonuç alamadım

ceydant ceydant (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Son zamanda bu durum fazlasıyla arttı. Öncelikle telefonunda takipçi arttırma, instagram profilime kimler baktı,beni takipten çıkartanları görme, instagram takip etmeyenler gibi bir uygulama yükledin mi?

    Böyle bir uygulama yüklediysen hesabın başkalarının kontrolüne geçmiş demektir. Bu durumda da kapatılması son derece normal.

    hakan hakan (15424)
    4 yıl önce cevaplandı

    • nasıl alabilirim ceydant 4 yıl önce
    • @ceydant instagram son dönemde bu konularda çok katı. Bu sebepten form yollayıp cevap beklemekten başka çare yok. Forma geri dönüş yapmaları uzun sürebilir. hakan 4 yıl önce
    • @ceydant Form linkine bilgisayardan giriyoruz girmeden önce site dilini almanca yapıyoruz (aşada dil değiştirme) ve form açıyoruz herşeyi tekrar yapıyoruz yaşadığın ülkeyi almanca yap hemen dönüş yapılıyordu e postaya denemeni öneririm. bl4lev 4 yıl önce
    • Teşekkür ederim ceydant 4 yıl önce
    • @ceydant olumlu olursa geri dönüş yapınız. bl4lev 4 yıl önce