Kapsayıcıdaki nesneler numaralandırılamadı.Erişim engellendi

Böyle bir hata çıkıyor

Ne yapsam d klasörüne attığım bişeyde işlem yapamıyorum kendime izin vermeyi denediğimde de bu hata çıkıyor lütfen yardım

yusufbunsuz yusufbunsuz (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    bilgisayara giriş hesabınız administrator  değilse adminsatör olarak ayarlayıp öyle deneyin nasıl administrator olarak giriş yapılır aşağıda bellirttim

    1. Ekranın sağ üst köşesine dokunarak veya mouse unuzu götürerek Ara’ya dokunun veya tıklayın.
    2. Arama çubuğuna cmd yazın.
    3. Gelen komut istemcisine sağ tıklayın.
    4. Alttaki listeden yönetici olarak çalıştırı sol tıklayın.
    5. Gelen komut satırı penceresine aynen net user administrator /active:yes yazarak enter tuşuna basın.
    6. Komut satırında Net user administrator şifreniz şeklinde yazıp enter tuşuna basarak administrator hesabı için bir şifre belirleyebilirsiniz..
    7. Komut satırı penceresini kapatın.
    8. Artık Administrator hesabı kullanılabilir şekildedir. Oturumunuzu kapatıp Administrator hesabı ile oturum açabilirsiniz.
    candan candan (4301)