Karl virüsü. Dosya uzantılarım KARL oldu

https://eksiup.com/p/jf1820628g2xSelamın Aleyküm Dükkândaki pc de çırak oyun hilesi felan indirmiş sonra baktım dosyalar uzantilari acilmiyor D girdim dosyalar setuplar vs. örnek  metinbelgesi.txt.karl uzantilari KARL olmuş  format attim virüs gitti ama dosyalar açılmıyor .şifrelenmiş uzantilari çözümünüzü bekliyorum bi zahmet...

hsynusta hsynusta (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    .karl uzantısı yeni STOP fidye yazılımına ait.

    STOP (DJVU) virüsü nedir? Çözümü var mı? burada detaylı bilgi var.  .gero, .hese, .geno, .seto, peta, .moka, .kvag, .domm, .karl için şuan kesin bir sonuç yok. bulduğumuzda paylaşacağız.

    alattin alattin (16984)
    4 yıl önce cevaplandı

      Your personal ID:
      0165Asd483yiqgkhjdg2j3KHk0cA7T7ItG300Cg1lt6NR0RdBYV1B8YLV8w

      bu  KARL  uzantılı sifreli dosyalar cözülebilirmi

      hsynusta hsynusta (1)