Karşı PC'nın IP'sini Bulma

Karşı PC'nin IP'sini bulmak mümkünmüdür.Mümkünse nasıl bulunur.

Şimdiden Teşekkürler

EDİT:Yasaksa Kaldırabilirim.

byhacker byhacker (57)
9 yıl önce sordu

  • illegal link içermediği müddet bu tür paylaşımlar yasak değildir. cemkara 9 yıl önce

Toplam 7 Cevap

Karşı PC'nin IP'sini bulmak aslında kolaydır.Her PC de bulunan CMD.exe programıyla gerçekleşebilir
Öncelikle Karşı PC ile iletişimde olmamız gerekir.Örneğin Facebook'u ele alalım.IP'sini
bulmak istediğimiz kişiyi seçelim(Bir Nevi Kurban).Daha sonra arkadaşa herhangi bir dosya
yolluyoruz.Dosya müzik olur video olur önemli olan uzunluğu.Dosya Giderken Başlat Çalıştırdan
CMD yi açıyoruz.Netstat -n yazıp yolluyoruz entere basıyoruz.2 Haneli IP lere dikkat veriyoruz.
2 haneli yanında ESTABLİSHED yazan ıp dosya yolladığınız kişinin IP'sidir.

byhacker byhacker (57)
9 yıl önce cevaplandı

    smsniff exe ücretsiz rar olarak iniyor bu progaram online okey siselerinde userlerin ip adresini görebiliyorsun başka  özelikleridee var  incalemek lazım program açılınca  ayarlardan wirelessN1000  tıkalt ve okey tıklat

    emir38 emir38 (-4995)
    9 yıl önce cevaplandı

      prorat  ta kullanabilirsiniz. kullanımı biraz detaylı bir hack programıdır.

      scmm scmm (16)
      9 yıl önce cevaplandı

      • Bu Programı Biliyorum Ancak Her PC de bulunabilicek program kullanmak istedim herkes hack ile uğraşmak zorunda olmayabilir bir anlık lazım olmuştur falan. :) byhacker 9 yıl önce

      Karşı PC'nin IP'sini öğrenmek için bu başlık altında verilen cevaplara göre karşıdakine "lütfen benden dosya kabul et" veya "lütfen benimle okey oyna" diyeceğiz, öylemi?! :-)

      Konuya ilgisi olanlar biraz daha araştırmalı (Prorat'ı bilmiyorum.).

      temmuz temmuz (12505)
      9 yıl önce cevaplandı

      • programı açın ve sitede kaçtane niçk varsa hepsinin ipi görünüyor yazışmana gerek olmadan emir38 9 yıl önce
      • Niyetim senin bu bilgiyi vermeni küçümsemek değildi, yanlış anlama :-) Sadece yetersiz olduğunu söylemek istedim. Ya IP'sini öğrenmek istediğimiz kişi okey oynamıyorsa ve o benzeri sitelere girmiyorsa? Yani daha genelde düşünmeli, daha geçerli tarzlar ve programlar öğrenmeli demek istedim. temmuz 9 yıl önce
      • arkadaş sorusunu sorarken karşı Pc ip sini diye sormuş karşı pc her kimlerr varsaa bu farketmez bir onlie siteside olur facebook olur örnekler sıralanır gider emir38 9 yıl önce

      Dostum, Prorat bir bilgisayar kontrol programıdır. Karşıdaki kişiye yolladığın server dosyasını yutturmak için çeşitli adlar verebilirsin. Kişi bu dosyayı açtığı anda onun bilgisayarında çeşitli eylemler yapabileceksin. Eğlenceden tutta, şifrelerine kadar. Bu senin niyetine bağlı

      thebymhacker thebymhacker (1)
      8 yıl önce cevaplandı

        Merhaba.Ben başka birisinin ip adresini bulmayı denedim yazdığınız yöntemle.Established yazanların ona ait olduğunu söylemişsiniz.Ben de hepsinde Established yazıyor ve hepsi farkli ip adresi alt alta dizili.Bunu nasıl ayırt edebilirim veya bu ne demek oluyor? Yardımcı olursanız sevinirim.

        kerim96 kerim96 (1)
        8 yıl önce cevaplandı

          programı nasıl indiriyoruz ?

          yucelerkun yucelerkun (1)
          4 yıl önce cevaplandı

          • Dostum program yok hydra 4 yıl önce