Kasaya Donanım Yükseltmeleri Yapmalımıyım?

Merhaba aşağıda özelliklerini belirttiğim bilgisayara ne gibi yükseltmeler yaparak daha iyi hale getirebilirim? Yada bu kasaya yapacağım masrafa değermi yeni kasamı almalıyım?

işlemci : Intel Pentium Dual-Core E6500 @ 2.93GHz

ram : 4,00GB İkili-Kanal DDR2

anakart: Asus P5KPL-AM SE

ekran kartı : ATI Radeon HD 3450

HDD: 500 gb (SATA)

lion lion (595)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    @lion   Ufak tefek yükseltme yapabilirisin aslında mesela RAM yükseltmesi gibi .

    Lâkin yükseltme senin için masraflı olabilir , bunun yerine bence bu bilgisayar kenarda dursun. Buna yükseltmek için vereceğin parayla daha iyi bir sistem alabilirsin..

    itopya “ diye site var orada güvenli şekilde hesaplı olarak sistem alabilirsin.

    İtopya site linki : https://www.itopya.com/

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Cevabınız için teşekkürler ツ @ybaskin34 lion 5 yıl önce
    • @lion rica ederim , her zaman elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım kardeşim :) ybaskin34 5 yıl önce