Kaspersky Free Anti-virüs cannot guarantee authenticity of the domain to which encrypted connection is established uyarısı

Merhaba;

İngilizcem bu kadarına yetmiyor maalesef :( Böyle bir uyarı çıktı kötü bi şey mi? Steam ile alakalı ama.

cannot guarantee authenticity of the domain to which encrypted connection is established

https://i.hizliresim.com/LO4qWz.png

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kaspersky bu uyarı geldiğinde "cannot guarantee authenticity of the domain to which encrypted connection is established"
    o siteye girmemeni öneriyor.

    Aslında aldığın hata SSL sertifikası ile ilgili bir hata. Hatanın bir kaç sebebi olabilir:sertifikanın süresi dolmuştur.
    Sertifika illegal bir şekilde değiştirilmiş, yüklenmiş olabilir, sertifika da sorunlar olabilir. Yani aslında tamamen Steam sunucularından kaynaklı bir uyarı.

    Diğer bir ihtimal yanlış uyarı da olabilir. Ama bir virüs uyarısı değil.

    murat murat (12492)