Kaspersky Free Antivirüs nedir? Nasıl kullanılır?

    Toplam 1 Cevap

    Kaspersky Free Antivirüs nedir?

    Kaspersky Free Antivirüs, Kaspersky firmasının Temmuz ayının ortalarında çıkardığı ücretsiz bir antivirüs.

    Kaspersky Free Antivirüs'ü nasıl indirebilirim?

    1. Kaspersky Free Antivirüs' ü bu linkten indirebilirsiniz.
    2. Karşınıza böyle bir uyarı çıkacak. Kaydet diyerek devam edin.
    3. Setup dosyasını çalıştırınca böyle bir ekran gelecek. Continue diyerek devam edin.
    4. Burada, Kaspersky Security Network e katılmanızı soruyor. Tiki kaldırıp veya kaldırmamanız bir şey farketmez.

    Bu işlemlerden sonra Kaspersky Free Antivirüs, bilgisayarınıza kurulmaya başlayacaktır.

    Programı çalıştırdıktan sonra sizden üye olmanız istenecek. Sol tarafta bulunan "Register now" yazısına tıklayarak üye olun.

    Kaspersky Free Antivirüs nasıl kullanılır?

    Böyle bir arayüzü bulunuyor,

    4 Tarama seçeneği bulunuyor. Bunlardan bana göre en iyi seçim "Full scan" olacaktır.

    "Run scan" butonuna bastığımızda Bilgisayarı taramaya başlıyor.

    Tarama ekranı ise bu şekilde.

    toprak34 toprak34 (2026)