Kaspersky geçici olarak nasıl devre dışı bırakılır?

Kaspersky geçici olarak nasıl kapatılır?

hakan hakan (15394)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kaspersky geçici olarak nasıl devre dışı bırakılır?

    Bazen Kaspersky antivirüs yazılımını geçici olarak devreden çıkartmak gerekebilir. Bir antivirüsü geçici olarak kapatmak onu tamamen devreden çıkartmak anlamına gelmez. 15 dakika, 1 saat veya bilgisayar yeniden başlayana kadar antivirüs programı devre dışı bırakılabilir.

    1. Bilgisayarın sağ alt bölgesinde bulunan göre çubuğu üzerindeki Kaspersky simgesini sağ tuşla tıklayın.
    2. Açılan menüden Korumayı Duraklat seçeneğini seçin.
    3. Korumayı duraklat: Belirtilen süre için duraklat seçeneğini seçin.
    4. Bir süre belirleyin: örneğin 30 dakika
    5. Korumayı duraklat butonuna tıklayın.
    6. Gelen uyarı penceresinde tamam'ı tıklayın.

    Yukarıdaki işlemle Kaspersky 30 dakika boyunca çalışmayacaktır.

    hakan hakan (15394)