Kaspersky güncelleme bildirimi sorunu

2 saatte 1 kaspersky güncelleme bildirimi alıyorum. geçen gün deneme sürümünü kullanıp sonrasında temelli kaldırmıştım lakin kaldırdıktan sonra sürekli güncelleme bildirimi gelmeye başladı. bunu nasıl kapatabilirim?

xebeth xebeth (37)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Kaspersky'ı düzgün kaldıramamışsın demekki alttaki program ile kaldırmayı deneye bilirsin.

    Kaspersky Anti-Virus nasıl kaldırılır?

    Kaspersky antivirüs programı iyi zaten Windows defender çoğu virüsü kaldıramıyor ve bilgisayarına virüs bulaşma olasılığı da artıyor bana sorarsan Kaspersky'ı kullanmaya devam edebilirsin

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

    • kaspersky'dan iyi verim alamadım gridinsoft kullanıyorum kaspersky'ın bile bulamadığı virüsleri o buldu. zaten defender'da kullanmıyorum o yüzden sorun yok. xebeth 3 yıl önce
    • Gridinsoft ücretli bir yazılım @xebeth zamanında ben gridinsoft'u Türkçeye çevirmiştim fakat benden sonra başkasını işe aldılar darkcrak 3 yıl önce
    • @xebeth ben de eset i indirmisdim onda bir virus gorunmuyodu ama malwarebytes bu virusleri alqiladi yani her antivirüs kendincé çalışıyor adils 3 yıl önce
    • @adils her antivirüs programı her virüsü bulamaya bilir çünkü başka başka insanlar çalışıyor başka başka fikirler çıkıyor gayet normal @xebeth sadece güvenlik önemli darkcrak 3 yıl önce
    • 4 antivirüs programını bir bilgisayara indir bilgisayar çöker ben denemiştim @adils ayrıca 2 antivirüs programı da bilgisayarı yavaşlatır eğer ikisinde de gerçek zamanlık koruma varsa. Yanlış bilgi neden veriyorsun herkese :/ ayrıca Mallwarebytes'in yanına başka bir antivirüs programı kurabilirsin kasma yapmaz ama gider Avast ve Bitdefender'i bir bilgisayara indirirsen bilgisayarı çöpe at daha iyi veya Avast, Panda security,Bitdefedner, Eset ve Comodo gibi antivirüs programlarını bir bilgisayara indirirsen BIOS'dan illa format atacan darkcrak 3 yıl önce
    • Bir şey bilmeden yorum yapmak için yapma @adils darkcrak 3 yıl önce

    Bilgisayarını güvenli modda başlatıp, başlattıktan sonra sırasıyla Program Dosyaları, Program Files, AppData, ProgramData klasörlerine bakıp Kaspersky ile alakalı tüm dosyaları silmen sorunu çözer. Anlaşılan kalıntı dosya bırakmış. Böyle programlardan nefret ettiğim kadar hiçbir şeyden etmemişimdir. Koca antivirüs yazılımısın bari sen yapma bu saçmalığı..

    omercik omercik (9418)