kaspersky hacktool buldu ama temizlemiyor

diğer uygulamalardan bikgisayarı tarattım ama bir şey bulamadılar. kaspersky C:\users\bety... \google chrome...\auto pico. exe konumunda hack tool buldu ama tespit edilen nesne temizlenemiyor diyor ne yapmalıyım

tengu tengu (5)
3 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bilgisayarını bir de gridinsoft ile tam tara

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

    • tamam deniyeceğim tengu 3 yıl önce
    • @tengu 1 kere tıklayacan çözüldüye o zaman çözüldü oluyor darkcrak 3 yıl önce

    chrome u silsem düzelir mi yada kayıtlı g maillerimden diğer elektronik eşyalarıma da zarar gelir mi?????

    tengu tengu (5)
    3 yıl önce cevaplandı

      HitmanPro ile temizle. Hacking programı kullanıyorsun, herhangi bir hile indirdin mi? En son hangi programı yükledin?

      hydra hydra (3800)
      3 yıl önce cevaplandı

      • hitman pro bir şey bulamadı ki. bilgisayarda oyun yok en son puffin indirdim sorun ondan sonra başaldı chromiumun da indiğini görünce puffini kurmadan kaldırdım chromium u da kaldırdım sonra buraya yazdım ve dediğiniz çoğu antivirüs uygulamasıyla taradım hacktool bulan tek uygulama kaspersky oldu tengu 3 yıl önce
      • bulduğu hacktool ise hacktool.msil.kmsauto.dh tengu 3 yıl önce
      • Tamam bu bir sorun değil, virüs olarak belirmesi normal,. Gridin soft ile deneyip sorunu çözemediğin halde neden onaylandı yaptın anlamıyorum. Sistemi KMSPico ile etkinleştirdiğin için bu şekilde gözüküyor, bir sorun yok diyemiyeceğim risk taşıyor sonuçta. @tengu hydra 3 yıl önce