Kaspersky IS 2014 çoklu cihaz iphone koruması

kis IS 2014 satın aldım sitesinde iphone android tablet vs gibi cihazlarınızıda koruyabilirsiniz yazıyodu bunu nasıl yapıcam yardım edermisiniz iphone'umada kurmak istiyorum.

feritarslan feritarslan (303)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    AppStore'da öyle bi uygulama yok teşekkür ederim yinede cevabın için sorunu hallettim daha doğrusu kasperky safe browser'ı indirebiliyormuşsun sadece

    feritarslan feritarslan (303)
    9 yıl önce cevaplandı

      Android için Google Play, IOS yani iPhone için AppStore 'a girin ve  Kaspersky Internet Security – çoklu cihaz 2014 sürümünü indirin ve kurun.

      Size bir lisans numarası gelmiştir. Lisans numarasını girin.

      Lisansınız 2 cihaz içinse sorunsuzca kullanabilirsiniz.

      Eğer tek lisans aldıysanız sadece bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. http://www.kaspersky.com/tr/multi-device-security  sayfasında gördüğünüz gibi satın alırken cihaz sayısına göre lisans alıyorsunuz. Yani eğer hem PC hem de iPhone'da kullanacaksanız 2 cihaz lisansı almalısınız. Bir de android tabletiniz var ve onda Kaspersky Internet Security – çoklu cihaz 2014  kullanmak istiyorsunuz diyelim o zaman 3 cihaz lisansı alacaksınız.

      Internet Security - çoklu cihaz 2014 lisans ücretleri
      1 cihaz lisansı 112,99TL

      2 cihaz lisansı 136,99 TL olarak belirtilmiş.

      murat murat (12492)